דף הביתשירותיםהספקת מוצרי עזרה ראשונה מתכלים וציוד רפואי

הספקת מוצרי עזרה ראשונה מתכלים וציוד רפואי

פלסטרים

מקלונים וכפפות

פנס מספריים ומסכה

פדים סטריליים

רשת חבישה

צמר-גפן

תחבושות

 

בין אם אתם קבט"ר או מנהל רכש בבית מלון, בריכות שחייה, גנים או בתי ספר, הרי שהמתארחים, התלמידים והאנשים שנמצאים במקום אינם מוגנים מפני פציעות קלות כגדולות. כמו גם כמויות האנשים ש על בסיס יומי דרככם ונזקקים לעיתים קרובות לטיפול חבישה ועזרה ראשונה. אין זה משנה אם אתם מחזיקים במרפאה במתחם או מסתמכים על שירותי מרל"מ במקרה הצורך, הרי שדרישה למוצרי עזרה ראשונה מתכלים היא תמידית ופעמים אף אקוטית להמשך תפקוד יעיל של המקום.

היכן מומלץ לרכוש מוצרי עזרה ראשונה?

מוצרי עזרה ראשונה מתכלים לרוב נמכרים דרך יבואנים ראשיים וגדולים אשר במקביל לייבוא ולתחזוקת מחסנים גדולים נזקקים לשירותי שיווק על מנת לפרסם את המוצרים ביעילות, כמובן שפעולה זו דורשת השקעה כספית וככל שהתחרות גדלה הרי שקשה יותר לשווק והעלייה במחירי המוצרים מתגלגלת אל כיסו של הצרכן – בדיוק אליכם. כמו כן, האספקה מתבצעת לרוב על בסיס שבועי או דו שבועי ולא בכל עת תוכלו הרי להמתין לציוד כאשר הנכם נתונים במחסור. אם הנכם מוכנים לשלם כסף מיותר על השיווק של היבואנים, הרי שהתברכתם, אך רוב המלונות, רוב בתי הספר ומקומות ציבוריים רבים נאבקים על תקציבים וכל אגורה נחשבת, במיוחד כאשר מכפילים אותה במיליונים לטווח הארוך. אם כן, כיצד תוכלו לחסוך ברכישת מוצרי עזרה ראשונה?

מרל"מ טבריה, שירותי מכירה ואספקה של מוצרי עזרה ראשונה

מרל"מ טבריה מזמינה ומחזיקה ציוד רפואי מגוון ומוצרים לעזרה ראשונה מתכלים על בסיס קבוע. אנו מציעים לכם הזדמנות - להשתמש בנו לתחזוקת ציוד רפואי ומוצרי עזרה ראשונה מתכלים על בסיס קבוע. היות ומדובר בשירות נלווה עבורנו, הרי שאין אנו נזקקים לשלם תוספת מחיר על שיווק המוצרים ואתם מרוויחים כפליים – מחירים אטרקטיביים ואספקה מהירה בטבריה והסביבה. החיסכון עבורכם לטווח הארוך יהיה בלתי יסולא בפז.
מהרו להזמין עוד היום בטלפון ציוד רפואי ומוצרי עזרה ראשונה מתכלים איכותיים, במחירים משתלמים במיוחד, ותיהנו משירות אדיב ואספקה מהירה.

גלריה

ביקור רופא

אין ביקורי רופא בטבריה - ניתן להגיע למרפאה.

לתיירים ולמבוטחי חברות מחו"ל בכל הארץ 24 שעות ביממה.

שעות פעילות המרפאה

א’ב’ ג' ה'    24:00 - 19:00

יום ד'         24:00 - 16:00
ו’ וערבי חג  24:00 - 14:00
שבת וחג    24:00 - 10:00
ימי חוה”מ   24:00 - 14:00


צור קשר

טלפון04-6717611

אימיילThis e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

כתובת

רחוב הירדן 55 (בניין יחזקאל מורד), כניסה מרחוב דנילוף בצמוד למאפיית עלית.

 

מען למכתבים:

ת.ד 2404 טבריה 1412401 טבריה